PCOIP

ارسال شده در: رایانش ابری, مقالات | 0

5

 

PCOIP یک پروتکل سرور محور است، به این معنی که اکثر رندر کردن گرافیک و پردازش بر روی سرورهای قدرتمند انجام می شود. بیت مپ فشرده و یا فریم به کلاینت از راه دور منتقل می شود.
PCoIP یک پروتکل گرافیک از راه دور است که در اصل توسط شرکت Teradici طراحی شده است. و امروزه در پیاده سازی سخت افزاری در دسترس است. Vmware با جدیت با Teradici برای ایجاد یک اجرای مجازی قوی، پروتکل های نوآورانه و ارائه تجربه دسکتاپ از راه دور (VMware View) کار می کند.

 

امنیت و مدیریت متمرکز

فن آوری PCOIP شامل ویژگی های امنیتی ذاتی است. ۱۰۰٪ از محاسبات دسکتاپ را می توان به یک مرکز داده امن منقل کرد و اطلاعات هرگز مرکز داده ترک نمی کند و همه انتقال ها رمزگذاری شده هستند. دستگاه های USB تائید هویت شده هستند، و دیوایس های محدودی قفل شده و در نهایت، IP شرکت های شما محافظت شده است.
1

 

 

• TCO کاهش یافته و تأمین، نگهداری و پشتیبانی از رایانه های شخصی خانگی حذف شده است.

• تمام کامپیوتر مرکزی در یک اتاق سرور مدیریت شده، برای کنترل آسانتر قدرت، گرما و سر و صدا

 

2
زیرو کلاینت با تکنولوژی PCOIP

3

 

 

مقایسه زیرو کلاینت PCOIP با تین کلاینت و PC

 

4

 

در پروتکل PC OVER IP فشرده سازی، رمز گذاری و رمزگشایی و تمام تجربه محاسبات در مرکز داده ها انجام شده و تنها پیکسل، در سراسر شبکه IP استاندارد به دستگاه های رومیزی بدون تابعیت PCoIP انتقال می یابد .
تکنولوژی PC OVER IP اجازه می دهد رایانه های شخصی شرکت ها در ایستگاه های کاری به صورت متمرکز در یک مرکز داده ، با ارائه رزولوشن بالا، نرخ فریم کامل گرافیک D3 و رسانه HD، با قابلیت همکاری محیطی USB، به صورت محلی در بیش از یک شبکه محلی و یا از راه دور بر یک تاخیر بالا WAN کار کنند.
تکنولوژی PCOIP یک پروتکل صفحه نمایش های نوآورانه است که تثبیت عملی از تمام منابع را به یک مرکز داده قادر می سازد، حذف نیاز برای ایستگاه های کاری دسکتاپ، رایانه های شخصی و مشتریان تین کلاینت، و ارائه یک تجربه غیر قابل انتظار به هر میز، در هر نقطه، بدون تحمیل خطرات امنیتی مرتبط با انتقال داده ها در سراسر یک شبکه و یا داشتن اطلاعات در رایانه های شخصی از راه دور از مزیت های فن آوری PCOIP است.
فن آوری کامپیوتر از طریق IP به دو صورت سخت افزاری و نرم افزاری پیاده سازی شده است. طیف گسترده ای از دستگاه های PCoIP فعال در دسترس فروشندگان شخص ثالث، به صورت صفحه نمایش یکپارچه، پورتال دسکتاپ و سرور پلاگین هستند.
فن آوری PCOIP بیش از حل چالش های تأمین، مدیریت، حفظ و تامین امنیت شرکت هایی که از تین کلاینت استفاده می نمایند، تجربه محاسبات غیر قابل انتظار برای کاربر نهایی را با وجود حمایت از بهره وری و امنیت از محاسبات متمرکز ارائه میدهد و TCO به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

دیدگاهی بنویسید