شرکت تین آوا سیستم با هدف تولید و مونتاژ تین کلاینت، مینی پی سی و کامپیوتر های صنعتی و اداری جهت ارائه راهکارهای علمی به همراه سخت افزار های تخصصی مورد نیاز سازمان ها،موسسات وبا رعایت اصول مشتری محوری، نوآوری و تبعیت از استاندارد های جهانی تاسیس گردید.

از برتری های این شرکت، اطمینان به کیفیت بالای محصول ارائه شده به مشتری می باشد؛ که شرکت را متعهد به گارانتی ۳ ماهه تعویض دستگاه ها، می نماید. اخذ نمایندگی زیرو کلاینت های تخصصی برند Centerm از دیگر قابلیت های این شرکت بوده و لازم به ذکر است این کمپانی توصیه شده توسط کمپانی های معتبری چون VMware، Citrix، Microsoft می باشد . داشتن استاندارد های جهانی همچون ۹۰۰۱  ISO 14001، CB، CE، RoHS، VCC، SGH، ISO  از برتری های محصولات این شرکت نسبت به سایر رقبا می باشد. همچنین این شرکت تنها وارد کننده SSD های صنعتی طبق سفارش تولید و سازگار با تمامی سیستم عامل ها می باشد.

استفاده از قطعات برندهای معتبری مانند Intel، ASUS, ASROCK, CENTERM, ADATA, SAMSUNG, TOSHIBA و سفارشی سازی بردهای مورد نیاز این شرکت و همکاری نزدیک با تولید کنندگان انواع مادربرد و واردات بی واسطه محصولات آنها، از وجوه تمایز این شرکت با شرکت های دیگر می باشد. شرکت تین آوا  سیستم با داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگان فعال در اکثر استانها، پشتیبانی قابل اعتمادی را برای محصولات ارائه شده خود دارد. همچنین سفارشی سازی دستگاه با توجه به نیاز و بودجه سازمان از برتری های ما می باشد. فروش ما آغاز تعهد ماست.

مجوز ها:

شرکت تین آوا سیستم دارای مجوز های مختلف در زمینه طراحی و تولید محصولات مختلف می باشد همچنین این شرکت دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می باشد .

 

جهت مشاهده تصویر گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی، در سایت مرجع، کلیک نمایید.

 

shora96-08-01-behnam-moshfeghi-copy

 

%d9%86%d8%b8%d8%a7%d9%85-%d8%b5%d9%86%d9%81%db%8c-95-%d8%a8%d9%87%d9%86%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%b4%d9%81%d9%82%db%8c